YAŞAM KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI - Altın Oran Akademi

Siteden

1 Ocak 2018 Pazartesi

YAŞAM KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMIYAŞAM KOÇLUĞU

Yaşam Koçluğu ; Yaşamınızda kontrol sizin elinizdemi?

Hayatınız ve çevreniz hızla değişiyor, siz bu değişime ne kadar ayak uydurabiliyorsunuz? Hayatınız giderek kolaylaşıyor mu yoksa karmaşıklaşıyor mu? Yaşamınız sizin kontrolünüzde mi yoksa…Kendiniz için bir şey yapmaya buradan başlayın."yaşam için koçluk" Yaşam Koçluğu ÇalışmalarıYaşamınızda kontrol sizin elinizde mi?

Hayatınız ve çevreniz hızla değişiyor; peki ya siz? Bu değişime ne kadar ayak uydurabiliyorsunuz? Hayatınız giderek kolaylaşıyor mu yoksa karmaşıklaşıyor mu?

Yaşantınızın kontrolünü el alıp, iş, aile, sosyal hayat ve kendinizle olan ilişkinizde dengeyi, uyumu ve doyumu yakalamak istiyorsanız, daha fazla netliğe, dengeye ve hafiflemeye ihtiyacınız var. Tüm bunları gerçekleştirmek için bir yaşam koçu ile çalışmaya ne dersiniz?

Yaşam Koçluğu;bireylerin bilinç seviyelerinin artması, olgunlaşmaları ve ilerlemeleri için, negatif olayları deneyimlemelerine gerek olmadığı, hayat kalitesi ve yaşamsal becerilerin, kazanılan farkındalıklar ile artabileceği gerçeği ile oluşturulmuş bir programdır.

Yaşam Koçluğu, kişinin zaten sahip olduğu iç potansiyeli ortaya çıkarmak üzere, kişinin ulaşmak istediği noktaya varması için en etkili teknikleri kullanır. Bu program ile, kişilerin öncelikle kendilerini tanımaları, sonrasında kendilerine en uygun yolları seçmeleri ve bu yolda en verimli şekilde ilerlemeleri için destek olunmaktadır.

Yaşamınızda yükselişe geçmeniz için yeni bir anahtar veriyoruz… Bu anahtar ile sahip olduğunuz potansiyeli saklayan kapıları açabilir, maddi ve manevi hayatınızda istediğiniz noktalara daha kolay ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz içsel potansiyeli kullanın.

Yirmi yıllık bireysel görüşme tecrübesiyle koçluk yaklaşımlarını birleştiren yaşam koçu Dr. Pınar Yazır Özgür ile kısa sürede olumlu ve hızlı gelişme sağlama imkanını değerlendirmek için mutlaka deneyimlemenizi öneririz.