Hakkımızda - Altın Oran Akademi

Siteden

Hakkımızda

2008 Yılında kurulan Altın Oran Akademi, bireysel ve kurumsal verimliliği artırmayı kişisel ve kurumsal sorumluluğu öne çıkaran bir gelişim ve dönüşüm gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Altın Oran Akademi, Kurumsal çalışmalarıyla kurum ve çalışan etkinliğini hedefleyen eğitim programları sunar, kurumsal performansı artıran hizmet ve projeler geliştirir. Bireysel çalışmalarıyla insanların yaşamlarında farkındalık yaratarak bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı ve büyütmeyi hedefler, alanında profesyonel koç ve eğitmenleriyle bütünsel koçluk programları ve hizmetleri sunar. Altın Oran Akademinin uyguladığı tüm programlar; ulusal ve uluslararası pek çok eğitimlerden edinilen bilgi ve deneyimlerin sentezlenmesi ile katılımcılara en yüksek faydanın sağlanmasına odaklanılarak, alanında deneyimli eğitimciler tarafından hazırlanmıştır.

MİSYONUMUZ

Eğitim-danışmanlık alanında kaliteli hizmet veren, toplumda saygı ve güvenle anılan "lider" eğitim firması kimliğini var olduğumuz sürece korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Sürekli yenilenen yüksek standartlı, kaliteli ve bilgi çağına adaptasyonu güçlü eğitimler sunmak, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak onların güncel eğitim ihtiyaçlarını kalite kavramının sınırlarını zorlayarak karşılamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Etik Değerlere Bağlı Yönetim Anlayışı

Paylaşımcılık

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Koşulsuz Tam Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Odaklılık

Çözüm Odaklılık

 ÇALIŞMALARIMIZDAN BAZI ÖRNEKLER

İzmir Makine Mühendisleri Odası “ Dış- Danışmanlıkta Mentörlük ve Koçluk Uygulamaları” eğitimi.

İnci Holding Mentörlük Programı MENTÖR ve Mentee eğitimleri.

İnci Akü “ Kurumsal Koçluk” Eğitimleri ve “NLP Tabanlı İşyerinde İletişim ve Politika” Eğitimleri.

İnci Holding “Üniversitenin İncileri” marka temsilcileri programında eğitmenlik.

Aktaş Holding Yönetim Kurulu” NLP Tabanlı İletişim ve İnsan Tanıma” Eğitimleri

Yeşim Holding “ Kurumsal Koçluk” Eğitimleri ve “NLP Tabanlı İşyerinde İletişim ve Politika” Eğitimleri.

Bakioğlu Holding “ Kurumsal Koçluk” Eğitimleri ve “NLP Tabanlı İşyerinde İletişim ve Politika” Eğitimleri.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğünün "Benim Öğretmenim Benim Öğrencim Projesi"nde gönüllü öğretmenleri eğitecek 38 psikolojik danışmana Formatör eğitimleri kurumumuz tarafından verilmiş, eğitim modülü hazırlanmıştır. Halen Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak çalışmalarımız devam etmektedir.

İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi Öğretmenleri ve Öğrencileri ile "Eğitim ve Öğrenci Koçluğu" çalışmaları kurumumuz tarafından yürütülmüştür.

2012 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Balıkesir Dursunbey E.M.L. tarafından Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 'na sunulan ve kabul edilen "Öğrenci Koçluğu Eğitimi" projesinin eğitimi kurumumuz tarafından verilmiştir.

İzmir Özel Kent Koleji Öğretmenlerine "Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi" verilmiş ve halen okulda yürütülen Koçluk çalışmalarında danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Sertifika programları içinde yer alan "Eğitim ve Öğrenci Koçluğu", "Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi", "Eğiticinin Eğitimi" eğitimleri 2011-2015 yılları arasında kurumumuz tarafından verilmiştir.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Sertifika programları içinde yer alan "Eğitim ve Öğrenci Koçluğu", "Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi", "Eğiticinin Eğitimi" eğitimleri kurumumuz tarafından verilmektedir.